Egy pont az Edelény ellen a negyedik fordulóban

A nyár utolsó napján a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei I. osztály negyedik fordulójában Ózd-Sajóvölgye – Edelény-Borsodszer összecsapásra került sor Ózdon a városi stadionban.

Az Ózd-SVF a mérkőzés kezdetétől mezőnyfölényben játszott, az adódó lehetőségekkel viszont sajnos nem sikerült élni. A 40. percben büntetőhöz jutott a vendég gárda, ebből pedig Jancsurák juttatta vezetéshez az Edelényt. Még a félidőt jelső sípszó előtt sikerült egalizálni, egy szép támadás végén Horváth Sándor lőtt 16-ról a vendégek kapujába. A második játékrész elején a fordítás is összejött, egy jobb oldali pontrúgást követően Takács Tamás fejelt közelről a kapuba. Nem sikerült azonban megtartani az előnyt, a 93. percben Hegedűs átlövés góljával pontot mentettek a vendégek.

Ózd-Sajóvölgye – Edelény-Borsodszer: 2 – 2 (1 – 1 ) (Horváth, Takács ill. Jancsurák, Hegedűs)

Ózd-SVF: Elek – Sipos, Takács, Bene (Vislohuzov), Stefán (Magyar), Pataki (Bochkor), Horváth, Fercsák (Zimányi), Szlifka, Filkóházi (Komári), Szemere

Edelény: Galambvári – Jancsurák, Hegedűs Cs., Nadanicsek (Mészáros), Juhász, Beri, Bakaja (Sipos), Hegedűs P., Kakuk, Sikur (Tomolya), Ádám